GRG

Bandana z nadrukiem

Chusta reklamowa - wielofunkcyjna bandana z nadrukiem reklamowym wykonana jest w 100% z poliestru co umożliwia aplikację dowolnego nadruku na całej jej powierzchni. Jest to świetny nośnik reklamowy dla Twojej firmy. Możliwości zastosowania chusty są ogromnie, może pełnić funkcję ochronną twarzy podczas wietrznych dni, jako nakrycie głowy czy opaska na czoło. Świetnie sprawdza się podczas uprawiania sportów, zarówno podczas biegania, jazdy na rowerze czy też jazdy na nartach. Chusta to świetny podarunek podczas outdoorowych imprez firmowych czy też sportowych.

Nadruk sublimacyjny

Sublimacja to rodzaj nadruku najlepszej jakości. Technologia ta pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny, nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.